Dedektör Markaları
Temsilciliklerimiz
Bize Ulaşın
Define Dedektörleri
Alt Yapı Dedektörleri
Güvenlik Dedektörleri
Copyright © Mega Dedektör Merkezi 2012
Thruscan S3 ve Thruscan S6 Kapı Tipi Güvenlik Dedektörü

ThruScan s3, Avrupa Normlarinda istenen özelliklere uygun imal edilmektedir.

NILECJ 0601.00 1-5 standardina uygundur. (Çin mallarında sadece ulusal norm mevcuttur) Çin-Uzakdoğu orijinli parça-komponent dahi kullanılmamıştır.(Çin’den getirilen cihazların bağlantıları, elektronik devreleri son derece düşük kalitede olup; satanı-üreteni-modeli-bakım&kullanım kılavuzu belli-belirsizdir.) Manyetik Alan Gücü ,EMC degerleri, Dis etkenlere karsi korumasi, saglik ve emniyet konularinda belgelere sahiptir.(Uzakdoğu cihazlarında belgeler –patates baskı denilen şekilde olabilmektedir) Vibrasyon, darbe, kis-yaz mevsimsel farklarda ayar gerektirmez.(Uzakdoğu orijinli cihazlar hava sıcaklığına göre performans değişikliği gösterebilmektedir.)

Uluslararasi güvenlik otoritelerinin belirledigi ,tehdit unsuru gördügü metalleri , manyetik ve manyetik olmayan hem ayri ayri hem de beraber geçirildiginde tespit eder.
isikli ve sesli uyari verir.

Ayni anda, farkli bölgelerden geçen tüm metallere sinyal verir. (Uzakdoğu orijinli cihazlarda sadece en yüksek metale sinyal verilir, diğer tehlikeli metaller rahatlıkla cihazdan geçirilebilir.)


Thruscan S9 Kapı Tipi Güvenlik Dedektörü

ThruScan® s9, Sağladığı Normlar, Özellikleri, Performansı ve Fiyat Avantajı ile 2001 yılı Dubai Güvenlik Fuarında "The Best Deal- En Mükemmel Alış-Veriş" seçilmiştir. Dünyanın çok çeşitli yerlerinde beğeni ile kullanılmakta olan ürünün özellikleri :Uluslararasi Normlar
(NILECJ-0601 L1-5/IP40-41/IEC 348/EN60950 Class1),CE Belgeli, EN61000-6-3, EN61000-6-1 normlarina uygun,

ISO 9001:2008 KYS Sertifikali Üretim Çok Bölgeli-Multizone dedeksiyon bölgeleri, 9 "Reel Algılama Bölgesi" (Alt/Orta/Üst ve Sol/Orta/Sağ)
Cihaz normal çalışmada LCD göstergesinde, Giren-Çıkan kişi sayısı ve Güvenlik Düzeyini güvenlik personelinin rahatlıkla anlayabileceği cinsten, kısaltmasız, Türkçe olarak göstermektedir.
Uluslararası güvenlik otoritelerinin belirlediği—tehdit unsuru gördüğü metalleri - manyetik ve manyetik olmayan, hem ayrı ayrı hem de beraber geçirildiğinde tespit eder, ışıklı ve sesli uyarı verir.

Dedekte ettiği metali, SAĞ & SOL yan kolonlarında, tabandan tepeye kadar birbirini aralıksız takip eden LED grubu ile noktasal olarak gösterebilmektedir.

Metaller herhangi bir şekilde kamufle edilmeye çalışılsa da sinyal verir.

Metal nesneyi, bölge karıştırmadan, net ve bölgesel, yan panellerde gösterebilme.
Homojen Manyetik Alan - Ölü bölge olmaksızın - En alttan-en üste aynı hassasiyete sahiptir.
Thruscan S15i Kapı Tipi Güvenlik Dedektörü

Uluslararasi Normlar (NILECJ-0601 L1-5/NIJ 0601.02 küçük obje seviyesinde hassasiyet /IEC 348/EN 60529, EN 60068, EN 60950 Class/ IP44), ECAC D0C 30 STANDART 2 UYGUNLUĞU, CE Belgeli, EN61000-6-3, EN61000-6-1 normlarına ve EEE yönetmeliğine uygun,

ISO 9001:2008 KYS Sertifikali Üretim. Cihazin manyetik alan gücü, yaydigi gürültü degeri, saglik –emniyet hususlarinda belgelidir.

Çok Bölgeli-Multizone dedeksiyon bölgeleri-,9 veya 15 “Reel Algilama Bölgesi” (Insan vücudunu 9 veya15 parçaya bölerek tarama yapmaktadir.)

Bölgesel hassasiyet ayari yapilabilirdir. Hapishane, Havaalani, Emniyet-Askeri Tesis, Alisveris Merkezi sabit uluslararasi güvenlik modlari standart olarak mevcuttur.

Cihaz, normal çalismada LCD göstergesinde, Giren-Çikan kisi sayisi ve Güvenlik Düzeyini, güvenlik personelinin rahatlikla anlayabilecegi cinsten, kisaltmasiz, Türkçe olarak – 4 satir x 20 karakterli LCD’sinden göstermektedir.

Uluslararasi güvenlik otoritelerinin belirledigi –tehdit unsuru gördügü metalleri – manyetik ve manyetik olmayan hem ayri ayri hem de beraber geçirildiginde tespit eder isikli ve sesli uyari verir.

Hapishane hassasiyetinde çalisabilirdir. AKILLI DEDEKTÖR özelligi ile dogru ve hizli güvenlik düzeyi atamasi yapilabilmektedir.

Hedef metalin cihaz tarafindan ögrenilmesi; Bu ve bundan büyük metal kütlelere sadece alarm verebilme özelligi. Dedekte ettigi metali, SAG-SOL yan kolonlarinda, tabandan tepeye kadar birbirini araliksiz takip eden LED grubu ile noktasal olarak gösterebilmektedir.

Metaller herhangi bir sekilde kamufle edilmeye çalisilsa da sinyal verir.

Genel Genel

Dedektöre dair hersey
Topçular Mah. Rami Kışla Cad. No:29 Gün İş Merkezi Kat:1 D:12 Eyüp - İSTANBUL

0212 256 64 82
0212 256 64 89
0545 651 28 78
0532 407 64 06

info@mdcelekronik.com

www.megadedektor.net